Archaeology of hillforts in the Baltic

tema-11-1132x670.jpg

5199782_archaeologists-baffled-by-2000-tiny-gold_76aab6e0_mCienījamie kolēģi, Lūdzam pievērsiet uzmanību šī gada Eiropas Arheologu Asociācijas kongresa TH4-2 sesijai: "Archaeology of hillforts in the Baltic". To organizē: Anna Bitner-Wróblewska (Varšava), Gintautas Zabiela (Klaipēda), Timo Ibsen (Šlēsviga) un Sebastian Messal (Berlīne).

Ja jums interesē iespēja iesniegt prezentācijas vai plakāta pieteikumu šai sesijai lūdzu izmantojat EAA Vilnus 2016 - (http://eaavilnius2016.lt).

Labajā ekrāna pusē izvēlieties "The call for papers and posters is now opened" - Ja neesat biedrs izveidojiet loginu un paroli - Izvēlaties tēmu TH4 Archaeology of the Baltic region - Ievadiet TH4-02 kā primāro izvēli - Ievadiet kopsavilkuma tekstu - Apstipriniet izvēli. Ja Jums ir papildus jautājumi lūdzu sazinieties ar organizatoriem.

 

Pēdējais pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 15. februāris 2016 (tikai divas nedēļas)!

Papildus informācija, ieskaitot reģistrācijas detaļas, vispārīgā dalības informācija ir atrodama kongresa mājaslapā: http://eaavilnius2016.lt/

 

Ar siltiem sveicieniem, Anna Bitner-Wróblewska, Gintautas Zabiela, Timo Ibsen & Sebastian Messal

registration-1132x670