Pieteikšanās konferencei "Kultūras Krustpunkti"

piesakies_kulturas_krustpunktiem_201512Iespēja pieteikties Latvijas Kultūras akadēmijas Zinātniskās pētniecības centra Kultūras Krustpunktu 2015. gada konferencei. Šogad īpaša uzmanība tiks veltīta kultūras tradīciju daudzveidībai, izpausmēm, izpētes un dokumentēšanas metodēm mūsdienu mainīgajā vidē.

Kultūras Krustpunktu IX darbs plānots 7 sekcijās:

1) Folkloristika, etnoloģija, arheoloģija un kultūras antropoloģija

2) Kultūras socioloģija, kultūrpolitika, kultūra un mediji

3) Kultūras menedžments un radošās industrijas

4) Skatuves un audiovizuālā māksla

5) Starpkultūru komunikācija un valodas nozīme kultūrā

6) Literatūra un tulkošana

7) Tradīcijas daudzveidība, pārmantošana un dokumentēšana inovatīvā vidē

Folkloristika, etnoloģija. arheoloģija un kultūras antropoloģija: Sekcijas pamattēma: Vietas identitāte kultūrainavā, lokālais, glokālais un globālais kultūrā

Rosinām dalīties pētījumu rezultātos par vietu, kultūrainavas būtību un nozīmi, izzinot, vai un kā kultūrvēsturisks objekts ainavā veido vietas nozīmi iedzīvotāju teritoriālajā noturībā un piederībā, kā un, kādā veidā izpaužas lokālā, individuālā un kolektīvā identitāte, kādas ir tās īpatnības un izmaiņas un kā to atklāj folkloristika, etnoloģija, arheoloģija un kultūras antropoloģija.

Aizpildītu konferences pieteikuma veidlapu ar savu foto vēlams sūtīt līdz 2015. gada 5. oktobrim uz e-pastu zpc@lka.edu.lv

Pieteikums_dalibai_konference_Kulturas_Krustpunkti_2015

Sīkāka informācija par konferenci 

Seko līdzi informācijai par konferenci: https://www.facebook.com/KulturasKrustpunkti