Baltijas studiju konference 2015

conference-on-baltic-studies-in-europe-cbse.png

Herdera institūts ielūdz pētniekus pieteikt dalību 11. Eiropas Baltijas studiju konferencē. Konference norisināsies Marburgā no 6.-10. septembrim (2015). Šīs konferences tēma būs "Tradīcijas, Pārmaiņas, Pārvietošanās" (“Traditions, Transitions, Transfers”)

Konferences mērķis ir tuvināt dažādu sfēru akadēmiķus kurus vieno kopēja interese par Baltijas reģionu. Šis reģions sastāda īpašu vēsturisku, politisku, sociālo, valodu, kultūras un ideoloģisko kontakta zonu kurā tika pārveidotas un nostabilizētas savstarpējās attiecības, valodas un identitātes. Konferences mērķis ir uzdot jautājumus par tradīcijām, pārmaiņām un pārvietošanos kā arī par citām tēmām, kas risina Baltijas reģiona problemātiku.

homeKonferencē var piedalīties zinātnieki no šādām sfērām:

- Arhīvi, Kolekcijas, Muzeji - Vēsture - Atmiņa - Vizuālās kultūras, Māksla un Politika - Infrastruktūras, Urbānisms - Vide, Resursi un Sabiedrības - Stāstījums, Pārmaiņas un Pārvietošanās - Dzimums un jaunieši, izglītība - Pārstāvniecības: Pilsonības un sociālās kustības - Ģeogrāfija un kosmoss - Theologica Baltica: Reliģiju vēsture un Konfesionālisms - Pāreja un Rekonfigurācija - Drošība un Vardarbība - Zināšanas un Mēdiji

Referātu iesniegšana līdz 31. janvārim (2015). Plakātu iesniegšana līdz 30. jūnijam (2015).

Dalības maksa līdz 30. jūnijam (2015) 150 EUR / studentiem 90 EUR (vēlāk cenas ir augstākas).

Kontaktinformācija: rasa.parpuce@inbox.lv

Sīkāka informācija par konferenci pieejama šeit.